Nahoru

Rovnátka v Praze

Trápí Vás zkřivený chrup, stydíte se za svůj úsměv a uvažujete o jeho srovnání, ale nevíte kam zavítat? Pojďme se společně podívat kam na rovnátka v Praze.

Svět rovnátek s.r.o.

Svět rovnátek je jednou z nejmodernějších ortodontických klinik v celé České republice a zároveň největším poskytovatelem neviditelných rovnátek na světě. Ve svém hledáčku má jak pacienty dospělé, tak ty dětské a dospívající. Pro ty nejmenší klienty nabízí rovnátka která jsou určena pro děti do 10 let. Díky této léčbě se dá zamezit vážným deformacím chrupu, které by se mohly stát trvalými. Neviditelná rovnátka díky jejich materiálu skutečně jsou téměř vidět, jsou méně bolestivá a léčba ve většině případů trvá podstatně kratší dobu, než u klasických rovnátek. Navíc jsou snímatelná, což je výhoda především z estetického hlediska, i co se týče konzumace jídla. 

Rovnátka v Praze - Svět rovnátek

Obaly na neviditelná rovnátka z kliniky Svět rovnátek.

LK Stomatologie 

LK Stomatologie je rodinnou zubní klinikou, kde jsou vítání děti i dospělí. Na výběr má pacient zprostředkování fixních, nebo snímatelných rovnátek. Klasická fixní rovnátka se dají rozdělit na kovová, samoligovací a estetická. Teenageři si mohou rovnátka ozvláštnit barevnými gumičkami a naopak dospělý mohou zvolit barvu zámečků v odstínu svých zubů, aby rovnátka nebyla tolik nápadná.

Perfect Smile s.r.o.

Pražská ortodontická ordinace Perfect Smile nabízí rovnátka všem věkovým kategoriím. Na výběr má klient z kovových, estetických, lingválních, snímacích, nebo neviditelných rovnátek. Vše záleží na typu léčby, finančních preferencích pacienta a doporučení lékaře. 

PetrOrtho s.r.o.

Praxe PetrOrtho s.r.o. se zabývá pacienty všech věkových skupin, od dětí až po dospělé. Klientům jsou nabízena snímací rovnátka – zejména pro ty nejmenší k předléčení zubů, nebo naopak udržení výsledku po sejmutí fixního aparátu. Dále fixní rovnátka, buď kovová, nebo estetická. Záleží čistě na preferenci pacienta a v neposlední řadě i snímací, neviditelná rovnátka

Innova Stoma

V ordinaci Innova Stoma uvítají pacienty všech věkových kategorií. Klient má na výběr mezi snímacími rovnátky – využívány především u těch nejmenších k předléčení zubů, nebo udržení výsledku po sejmutí fixního aparátu a ukončení léčby. Dále nabízejí klasická fixní rovnátka, nebo neviditelná rovnátka.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.