Nahoru

Rovnátka v Praze

Trápí Vás zkřivený chrup, stydíte se za svůj úsměv a uvažujete o jeho srovnání, ale nevíte kam zavítat? Pojďme se společně podívat kam na rovnátka v Praze.

Svět rovnátek s.r.o.

Svět rovnátek je jednou z nejmodernějších ortodontických klinik v celé České republice. Ve svém hledáčku má jak pacienty dospělé, tak ty dětské a dospívající. Nabízejí rovnátka Invisalign First, které jsou určeny pro děti do 10 let. Díky této léčbě se dá zamezit vážným deformacím chrupu, které by se mohly stát trvalými. Pro dospívající nabízí klasická rovnátka Invisalign, která jsou neviditelná, méně bolestivá, léčba ve většině případů trvá podstatně kratší dobu, než u klasických rovnátek a jsou snímatelná, což je výhoda především z estetického hlediska, i co se týče konzumace jídla. U dospívajících je na výběr ze tří druhů léčby, které se dělí podle náročnosti problému pacienta.

LK Stomatologie 

LK Stomatologie je rodinnou zubní klinikou, kde jsou vítání děti i dospělí. Na výběr má pacient zprostředkování fixních, nebo snímatelných rovnátek. Klasická fixní rovnátka se dají rozdělit na kovová, samoligovací a estetická. Teenageři si mohou rovnátka ozvláštnit barevnými gumičkami a naopak dospělý mohou zvolit barvu zámečků v odstínu svých zubů, aby rovnátka nebyla tolik nápadná.

Perfect Smile s.r.o.

Ortodontická ordinace Perfect Smile nabízí rovnátka všem věkovým kategoriím. Na výběr má klient z kovových, estetických, lingválních, snímacích, nebo neviditelných rovnátek Invisalign. Vše záleží na typu léčby, finančních preferencích pacienta a doporučení lékaře. 

PetrOrtho s.r.o.

Praxe PetrOrtho s.r.o. se zabývá pacienty všech věkových skupin, od dětí až po dospělé. Klientům jsou nabízena snímací rovnátka – zejména pro ty nejmenší k předléčení zubů, nebo naopak udržení výsledku po sejmutí fixního aparátu. Dále fixní rovnátka, buď kovová, nebo estetická. Záleží čistě na preferenci pacienta a v neposlední řadě i snímací, neviditelná rovnátka Invisalign. 

Innova Stoma

V ordinaci Innova Stoma uvítají pacienty všech věkových kategorií. Klient má na výběr mezi snímacími rovnátky – využívány především u těch nejmenších k předléčení zubů, nebo udržení výsledku po sejmutí fixního aparátu a ukončení léčby. Dále nabízejí klasická fixní rovnátka, nebo neviditelná rovnátka Invisalign.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.