Nahoru

Rovnátka v Brně

Trápí Vás zkřivený chrup, stydíte se za svůj úsměv a uvažujete o jeho srovnání, ale nevíte kam zavítat? Pojďme se společně podívat kam na rovnátka v Brně.

Svět rovnátek

Svět rovnátek je jednou z nejmodernějších ortodontických klinik v celé České republice a zároveň největším poskytovatelem neviditelných rovnátek na světě. Ve svém hledáčku má jak pacienty dospělé, tak ty dětské a dospívající. Pro ty nejmenší klienty nabízí rovnátka, která jsou určena pro děti do 10 let. Díky této léčbě se dá zamezit vážným deformacím chrupu, které by se mohly stát trvalými. Neviditelná rovnátka jsou neviditelná, méně bolestivá a léčba ve většině případů trvá podstatně kratší dobu, než u klasických rovnátek. Navíc jsou snímatelná, což je výhoda především z estetického hlediska, i co se týče konzumace jídla.

Rovnátka v Brně - Svět rovnátek

Obaly na neviditelná rovnátka – Svět rovnátek

MUDr. Jaromíra Balzarová

Ordinace paní doktorky Balzarové uvítá dětské i dospělé pacienty. Ordinační hodiny má po celý pracovní týden, tedy od pondělí do pátku. Ordinace vám nabídne komplexní ortodontickou léčbu, které předchází sestavení individuálního léčebního plánu. Pacienti mají možnost zvolit si mezi léčbou fixními rovnátky (pacienti mají na výběr z několika typů estetiky zámečků) a běžnými snímacími rovnátky. V případě zájmu je v ordinaci možné domluvit i dentální hygienu.

GALA ORTODONCIE

Tuto kliniku mohou navštívit pacienti všech věkových kategorií, kteří chtějí srovnat úsměv. Na výběr mají pacienti z několika možností léčby od fixních aparátů, přes snímací aparáty až po neviditelná rovnátka. V případě zájmu si na klinice můžete domluvit i dentální hygienu

Dobrá rovnátka

Dobrá rovnátka jsou klinikou MUDr. Hany Brhelové, která ve své ordinaci ráda přivítá dospělé i dětské pacienty.  Kromě ortodontické praxe v ambulanci provádí i dentální hygienu, odstraňování zubního kamene nebo třeba bělení zubů. K návštěvě není potřeba doporučení jiného specialisty. Dobrá rovnátka nabízejí léčbu fixními a snímacími aparáty. Ordinace je pro vás k dispozici každý všední den.

KM orto

V KM orto vám nabídnou kompletní ortodontickou léčbu pro děti a dospělé pomocí snímacích i fixních rovnátek, včetně ortodonticko-chirurgické léčby čelistních anomálií. Při první návštěvě vás čeká konzultace, při které proberete celkový průběh vaší léčby. K objednání na konzultaci není potřeba žádného doporučení, stačí si jen sjednat termín telefonicky.

Rovnátka Brno

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.