Nahoru

Rovnátka v Ostravě

Trápí Vás zkřivený chrup, stydíte se za svůj úsměv a uvažujete o jeho srovnání, ale nevíte kam zavítat? Pojďme se společně podívat kam na rovnátka v Ostravě

MUDr. Yasir IBRAHIM

Ordinace pana doktora Ibrahima vám poskytne komplexní služby v oblasti ortodoncie a estetické stomatologie. Pacienti mají možnost využít léčby fixními rovnátky i snímacími aparáty. Mohou vybírat i z různých estetických variant jednotlivých typů rovnátek. V ordinaci je pacientům rovněž nabídnuto odstranění pigmentových skvrn na zubech nebo domácí bělení. Pokud máte zájem o zubní fazety, můžete služeb pana doktora Ibrahima využít také. 

VELKÁ ortodoncie s.r.o. 

VELKÁ ortodoncie poskytuje ortodontické služby pacientům všech věkových kategorií. Ve své praxi se snaží používat především moderní a inovativní způsoby léčby, proto si zde můžete pořídit neviditelná rovnátka. Ordinace rovněž nabízí léčbu pomocí samoligovacích rovnátek Damon. V případě zájmu můžete využít i služeb dentální hygieny, která je v ordinaci k dispozici. 

MUDr. Gabriela Machytková

Ortodontická ambulance paní doktorky Machytkové nabízí léčbu ortodontických vad pomocí fixních i snímacích aparátů. V ordinaci je možné poskytnout i stomatochirurgické zákroky jako je například extrakce premolárů, chirurgická extrakce zubů moudrosti, zavedení kotevních šroubů aj. Ke komunikaci s ordinací můžete využít telefon, instagramový účet nebo dental monitoring. 

G A Dent s.r.o.

G A Dent je moderní klinika, která poskytuje služby v oblasti záchovné stomatologii a protetiky, ortodoncii, endodoncii, zubní chirurgii estetické stomatologii a dentální hygieny. V oblasti ortodoncie nabízí klinika pacientům možnost léčby pomocí neviditelných rovnátek, samoligovacích rovnátek Damon nebo lingválních (vnitřních) rovnátek. 

Rovnátka v Ostravě

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.