Nahoru

Kam na bělení zubů v Praze?

Toužíte po bílých zubech jako perličky a rádi byste si proto zašli v Praze na bělení zubů, ale nevíte kam? Pak je tento článek přímo pro Vás. Přinášíme Vám tipy, kam si na bělení v Praze zajít!

Svět rovnátek

Ve Světě rovnátek se především nabízí léčba neviditelnými rovnátky, ale jako doplňkovou službu a produkt nabízejí také bělení zubů. Bělení je děláno velmi komfortní formou. Klientovi jsou odebrány otisky zubů, ze kterých je posléze udělaná dlaha, do které se nanáší bělící gel. Tento gel je do dlahy nanášen po dobu dvou týdnů a výsledky jsou dlouhodobé. Během těchto dvou týdnů gel proniká jemně a nepřetržitě dentinem. Bělení s sebou nenese zároveň žádná omezení v podobě zákazu konzumace jídla či pití. Nutné také podotknout, že klasické chemické stabilizátory v bělícím gelu jsou nahrazeny přírodními látkami. Zkrátka sázka na jistotu!

Kam na bělení - Svět rovnátek

Imagedent.cz

Imagedent je klinikou, která svým pacientům nabízí dentální hygienu nebo bělení zubů. Bělení si pacient může zvolit domácí, nebo ordinační, dle osobních preferencí. Klinika se nachází na dvou místech v Praze – na Chodově, nebo na Smíchově.

SMILLE Dental Clinic

Klinika Smille Dental Clinic nabízí svým klientům ordinační bělení zubů laserem, které stejně jako jiné metody bělení, zajišťuje odstranění zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením, nebo pitím barevných nápojů. Výsledek tohoto typu bělení by měl přetrvat až dva roky. Bělení probíhá 3×12 minut a celý proces obsahuje celkově šest kroků.

GGDENT Dentální hygiena

Dentální klinika GGDENT nabízí svým pacientům v rámci služeb bělení domácí bělení zubů Pure Whitening, nebo kombinované bělení zubů Pure Whitening, které se skládá z domácího i profesionálního bělení zubů. Domácí bělení probíhá z pohodlí domova díky nosičům zhotoveným na základě Vašeho otisku zubů. Do těchto nosičů je nanášen bělící gel, který by měl klient využívat po dobu 14 nocí. Rozdíl u kombinovaného bělení je ten, že 15. den po dokončení domácího bělení pacient zavítá do ordinace, kde je proces dokončen aplikováním ordinačního bělení.

AT Dent s.r.o.

V zubní ordinaci AT Dent s.r.o. je klientům nabízeno ordinační bělení pomocí diodového laseru SIROLaser Blue. Je možné bělit celý chrup, nebo dokonce jednotlivé zuby dle přání a potřeby.

Dentální hygiena Jaroslava Macháčková Dis.

Paní doktorka Jaroslava Macháčková ve své ordinaci nabízí ordinační bělení zubů prováděno za pomoci zředěného peroxidu a aktivační lampy, nebo domácí bělení, které funguje za pomoci gumového nosiče, který je dělaný za pomoci otisku pacienta, a bělících gelů, které jsou do nosiče nanášeny. Léčba domácím bělením je dělaná na období jednoho až dvou týdnů.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.