Nahoru

Slavní a rovnátka

Ani některé hvězdy Hollywoodu se rovnátkám nevyhnuli!

Hollywoodský úsměv od ucha k uchu, řada zářivě bílých zubů…Krásný úsměv by chtěl prostě každý. Ne všichni se ale s takovým úsměvem rodíme a výjimkou nejsou ani celebrity. K dokonalému úsměvu mnohým pomohla rovnátka. Celá řada z nich je navíc nosila až v dospělosti.

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise se pyšní jedním z nejkrásnějších úsměvů v Hollywoodu, nebylo tomu tak ale vždy. To , jak jeho zuby vypadaly dříve je jistě překvapením pro nejednoho z nás. V mládí měl zuby křivé a několik z nich mu dokonce chybělo. V průběhu své kariéry tak musel absolvovat mnoho stomatologických zákroků a zuby si nechal srovnat pomocí rovnátek, za které se nestyděl ani v dospělosti. Pokud se podíváte na jeho úsměv pořádně, zjistíte, že jedna nedokonalost mu zůstává nadále- horní zuby jsou posunuté doleva od středu. 

Gwen Stefani

Usmívající se Gwen Stefani

Je nutno říci, že někteří lidé s věkem opravdu zrají do krásy. Jednou z nich je i zpěvačka a frontmanka kapely No Doubt Gwen Stefani. Když byla malá, nemohla si její rodina rovnátka dovolit a tak si Gwen slíbila, že až se jednou stane slavnou, první co udělá je, že si pořídí rovnátka. Sen se jí splnil a v roce 1999 se díky ní stala rovnátka cool doplňkem, když je hrdě nosila ve svých 30 letech.

Emma Watson

Emma Watson

I nejslavnější čarodějce z Harryho Pottera vykouzlila krásný úsměv klasická rovnátka. Srovnat zuby si nechala v období pauzy mezi natáčením třetího a čtvrtého dílu kouzelnické ságy.    

Angelina Jolie

Usmívající se Angelina Jolie

Těžko věřit tomu, že pusu plnou kovových záměčků měla jednu dobu i jedna z nejhezčích žen Hollywoodu. Angelina nosila rovnátka v začátcích své kariéry a nyní se tak může pyšnit svým nezaměnitelným úsměvem.

Princ William a princ Harry

Princové William a Harry

Ani princové se vždy nerodí s dokonalým úsměvem a své o tom ví i William a Harry. Jako členové britské královské rodiny jsou princové neustále v centru pozornosti, vypadat dokonale je pro ně proto opravdu důležité. Pohádkového úsměvu oba docílili v období dospívání nošením rovnátek. Dokonce i samotná Alžběta nedávno přiznala, že ona sama mnoho let zpátky rovnátka nosila.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.